Gdy zwiążesz się z kimś , kto nie czyta …

Przeczytane na lubimyczytać.pl
Wnioski są spisane z kobiecego punktu widzenia (więcej czytają), choć prawdziwe dla obu płci!

1. Gdy kupicie mieszkanie, twoje książki będą miały wszystkie półki dla siebie. Nie musisz się martwić, gdzie postawić książki przywiezione przez twoją drugą połówkę.

2. Możesz spokojnie opowiedzieć swojemu partnerowi całą treść właśnie czytanej książki, łącznie z najciekawszym zwrotem akcji i zakończeniem – raczej nie obrazi się, że psujesz mu lekturę.

3. Nie musisz się obawiać, że będzie osądzać jakość twoich lektur, nawet jeśli akurat masz ochotę na thrillery erotyczne i proste romanse.

4. Nie będziesz czuć się zobligowana do czytania książek polecanych przez partnera, zamiast tych, na które naprawdę masz ochotę.

5. W jego oczach jesteś niesamowicie inteligentna, ponieważ lubisz czytać.

6. Możliwe, że partner będzie cię zachęcać do założenia bloga książkowego i wspierać, gdy się na to zdecydujesz. Wprawdzie jego celem będzie uniknięcie twoich wielogodzinnych opowieści o czytanych książkach, ale efekt może być bardzo przyjemny!

7. Raczej nie będzie zarywał nocy, żeby skończyć książkę, jest więc szansa, że rano obudzi cię, kiedy nie usłyszysz budzika po tym, jak czytałaś prawie do świtu.

8. Nie musisz się obawiać, że będzie ci wytykał to, że czegoś NIE czytałaś!

9. Zadba o twoje dobre samopoczucie wyciągając cię na spacer, kiedy za dużo czasu spędzisz z nosem w książce.

10. Nie spóźni się na randkę przez to, że akurat czyta wciągający kryminał.

11. Nie poprzestawia ci książek na półkach według jakiegoś dziwnego klucza, którego nie rozumiesz.

12. A może nawet pozwoli ci się przekonać, że czytanie jest super!

Jeśli więc nie udało ci się jeszcze spotkać mężczyzny swojego życia w bibliotece, wyruszaj śmiało na podbój nowych miejsc i nie bój się, że spotkasz kogoś, kto nie lubi czytać!

Źródło: barnesandnoble.com