Oferta Empik-u

” Uczniowie są również pozbawieni dostępu do bibliotek i innych pomocy naukowych, co sprawia, że samodzielna praca w domu stanowi tym większą trudność.

Lektury pod ręką

Dlatego chcemy pomóc i wesprzeć nauczycieli i młodzież, a w szczególności tegorocznych maturzystów, w tym trudnym czasie. Udostępniamy dla wszystkich na 60 dni za darmo 13 tysięcy audiobooków i e-booków w Empik Go. Wśród nich w tej wirtualnej bibliotece znajdą Państwo większość lektur obowiązkowych i uzupełniających dla klas licealnych w formie książek elektronicznych oraz w formie książek do słuchania a także dodatkowe opracowania jako podcasty „Ale co chodzi?”, które ułatwią zrozumienie wątpliwych kwestii i będą nieocenioną pomocą przy nauce do egzaminów.

Jak uzyskać dostęp do wirtualnej biblioteki?

To bardzo proste. Wystarczy wygenerować kod aktywujący usługę Empik Premium na stronie: https://www.empik.com/czas-w-domu a następnie postępować według instrukcji. Kolejny krok to pobranie na smartfon, tablet bądź czytnik e-booków Inkbook aplikacji Empik Go. Dzięki niej będzie można przeglądać całą ofertę (sekcja „dostępne w Empik Premium”) i czytać e-booki oraz słuchać audiobooki w dowolnym momencie.

Korzystajcie, póki czas!!!