Kultura

przesunięta w czasie bądź przestrzeni.

Z jednej strony mamy wreszcie czas i możliwość obejrzenia filmów, spektakli, których wcześniej z różnych powodów nie widzieliśmy (patrz  Teatr Capitol) Dystrybutor Gutek Film zaprasza do oglądania swoich najlepszych filmów na vod.  Także DCF zapewnia oglądanie europejskich filmów przez 3 miesiące, bezpłatnie, za pomocą serwisu MUBI. Teatr Polski zaprasza na swoje profile na instagramie i fb. Klub Proza i Wrocławski Dom Literatury od niedawna zapraszają na podcasty, pierwszy akurat jest z Moniką Sznajderman. Wydawnictwa zapraszają na spotkania z autorami on-line, patrz (Andrzej Stasiuk na żywo z Wołowca, Iza Michalewicz czyta na żywo swoje reportaże)

Każdy coś dla siebie znajdzie.

Z drugiej strony dochodzą mnie  komunikaty o przeniesieniu pewnych wydarzeń na przykład na jesień. I tak właśnie będzie z Międzynarodowym Festiwalem Kryminału, który odbędzie się w dniach 4-8 listopada br. Równoleżnik Zero – Wrocławski Festiwal Podróżniczy, tu też zapraszałam na spotkania, zaplanowany jest na październik (16-18.10.2020).

Nie odbędą się Warszawskie Targi Książki, organizatorzy zapraszają za rok, ale może spotkamy się w Krakowie  w październiku (22-25 .10.2020).

Będę informować dalej …